Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Кафедра мовної підготовки

МОВНА ШКОЛА «МОВА І КУЛЬТУРА»

Запрошуємо до вивчення російської та української мови і культури в Харкові в період «осінь-зима-весна»!

Усім бажаючим надається чудова можливість відвідати Харків восени, взимку і навесні протягом необхідного для вивчення мови періоду! *

СЛОБОЖАНСЬКА ОСІНЬ

(Фото)

ЗИМОВИЙ ХАРКІВ : “BACKSTAGE”

(Фото)

УКРАЇНСЬКА ВЕСНА

(Фото)

Харків завжди відрізнявся особливим ставленням до традиційної української культури, тому зима в Харкові має чудодійну магічну атмосферу. Харків’яни поважають звичаї і традиції минулого, але також люблять сучасні розваги, які тісно пов’язані з українськими звичаями та традиціями. Зима в Харкові – це час фестивалів, музичних концертів, виставок, галерей, музеїв і театрів. На вихідних можна займатися різними видами спорту в Харківській Швейцарії (30 хвилин їзди від центру Харкова).

Навчаючись у мовній школі, Ви матимете можливість:

  • приготувати і дегустувати українські страви;
  • взяти участь в українських традиційних виставах;
  • відвідати найцікавіші місця України;
  • слухати та співати українські народні й сучасні пісні;
  • зробити презентацію своєї культури і країни;
  • грати в українські традиційні і сучасні ігри.

Інтенсивні мовні курси мають комунікативну спрямованість. Вони об’єднують вивчення мови з унікальними українськими звичаями, традиціями і культурою. Процес вивчення мови містить «креативне» навчання, яке супроводжується відвідуванням незабутніх історичних і культурних місць Харкова та Харківської області (Художній музей Рєпіна, Історичний музей, Дзеркальний струмінь, театр опери та балету, садибу Н.В. Гоголя і багато інших).

Наші лектори мають великий досвід викладання як для іноземних студентів, так і для носіїв мови в найкращих університетах України і за кордоном.

Наша школа «Мова і культура» – найкраща можливість ознайомитися і зануритися в сучасну і традиційну атмосферу України.

З повагою, команда мовної школи “Мова і культура»!

*На базі школи «Мова та культура» працюють літні мовні курси. Усі, хто бажає відвідати Харків у літній період, можуть отримати більш детальну інформацію в розділі «Літня мовна школа», або за поданими нижче адресою та телефоном.

 

Contact Victoria Miseneva

vika7430@ukr.net